Роботи родини Ващак

На виставці у магазині-салоні « Мамина світлиця» представлені роботи родини Ващак.

vash4Мама – Оксана Ващак, закінчила факультет ткацтва у Лвівському інституті прикладного та декоративного мистецтва у 1976 році. Працює у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, де заснувала гурток «Веретенце» і навчає учнів мистецтва художнього ткацтва. Оксана Ващак художниця, що працює в галузі традиційного ткацтва, звертається до українських національних традицій.
Батько- Ващак Анатолій Васильович- талановитий архітектор, який спроектував для міста чимало споруд : Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, кінотеатр ім. О.Довженка, торговий центр «Зубра» та безліч житлових будинків мікрорайону Сихів. Також спроектував для міста Львова такі знакові об»єкти , як Приміський вокзал та стадіон «Україна».
Доньки: Тереза, Наталя і Марта, з відзнакою закінчили Національний університет ім. І.Франка та Національний університет «Львівська Політехніка» за спеціальностями теплотехнік, геолог та філософ. Свою любов до мистецтва і національного колориту проявляють у своїх вишивках. На виставці предсталені гобелени, вишиті картини та сорочки, вишиті як за традиційними українськими мотивами, так і в сучасній манері. Родина Ващаків висловлює подяку власникам та організаторам чудового салону «Мамина світлиця» і бажає творчого та професійного розвитку.